Обяви 1 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Младост 4
235 500 €
460 597.97 лв.

(2 771 €, 5 419.60 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 12:18 на 9 май, 2026 год.
Обявата е посетена 496 пъти.
Площ:
85 m2
Етаж:
1-ви от 16
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Светъл тристаен апартамент в ЕПК блок в ж.к.Младост 4 със статут на ателие. В близост до метростанция Бизнес парк, училища, детски градини, супер маркети и др. Жилището разполага със самостоятелен вход и двор. Разпределение: антре, кухня с дневна, спалня, втора стая, баня с тоалетна. ИД:73076 За директни клиенти! БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ ЗА БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ! За повече информация и оглед позвънете на посочените телефони.

Особености
ЕПК
Асансьор
С паркинг

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Младост 4
Обява: 1c177555535656894

235 500 €
460 597.97 лв.
История на цената
(2 771 €, 5 419.60 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Младост 4